O sklepie

Witaj w sklepie internetowym sejfEXPERT - jedynym sklepie internetowym z sejfami, kasami i szafami pancernymi, w którym jakość jest wyższa niż cena.

Przechowywanie broni palnej - poradnik

Zarówno krótka, jak i długa broń palna muszą być przechowywane w odpowiedni sposób, w taki, dzięki któremu nie dostaną się w niepowołane ręce. Każdy właściciel broni jest zobowiązany do trzymania broni w magazynie broni, w sejfie bądź szafie, w których broń i amunicja będą bezpieczne.

czytaj całość »
Sejfy - cennik. Sprawdź, ile kosztuje dobry sejf

Zakup sejfu związany jest z wydatkiem. W zależności od preferencji, do wyboru mamy sejfy w szerokim przedziale cenowym. Możemy zdecydować się na model zarówno za 300, jak i za 1500 czy 10000 zł. Jakie są ceny poszczególnych sejfów? Zachęcamy do lektury!

czytaj całość »
Certyfikat IMP

Zanim kupimy sejf na broń, powinniśmy upewnić się czy do wybranego przez nas modelu dołączony jest certyfikat IMP, czyli Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Dlaczego to takie ważne i czym zajmuje się wymieniony Instytut? O tym przeczytacie w poniższym artykule. Zachęcamy do lektury!

czytaj całość »
Jak skutecznie chronić dokumenty w szafie pancernej?

W dzisiejszych czasach informacja często jest warta więcej niż pieniądze. Nie powinno zatem dziwić, iż w przedsiębiorstwach przykłada się szczególną wagę do ochrony tajności dokumentów. W tym celu wykorzystuje się rozmaite szafy pancerne, mające zapewnić, że nikt z niepowołanych do tego osób nie dostanie się do cennych informacji.

czytaj całość »
Jak dokonać zakupu sejfu? Poradnik sejfEXPERT

W celu zabezpieczenia cennych przedmiotów, gotówki, dokumentów czy też broni, niezbędny okazuje się zakup sejfu. Obecnie sprzęt tego rodzaju jest mocno zróżnicowany, a także ogólnodostępny. Bez trudu nabyć można sejfy online, jak i w wielu sklepach stacjonarnych. Gdzie warto je kupować? Jak dobrać sejf do swoich potrzeb?

czytaj całość »
Sejf S1 - wszystko co warto wiedzieć

Sejfy to urządzenia w których możesz przechowywać cenne dla siebie przedmioty, takie jak biżuteria, karty pamięci czy gotówkę. Posiadanie sejfu w domu w obecnych czasach to nic nowego, daje to poczucie bezpieczeństwa i ochrony naszego mienia. Szczególnie dodatkowe zabezpieczenie docenią posiadacze broni, ze względu na przepisy i ochronę osób trzecich przed nieuprawnionym dostępem do broni.

czytaj całość »
Sejf na pieniądze - bezpieczeństwo pieniędzy w Twoim domu

W dzisiejszych czasach wiele osób zastanawia się nad trzymaniem gotówki w domu. Mamy do wyboru dwie opcje trzymania pieniędzy: w domowym bezpiecznym miejscu, lub na koncie bankowym. Mimo, że na pierwszy rzut oka rozwiązanie trzymania pieniędzy w banku wydaje się lepsze to jednak niesie za sobą dużo niebezpieczeństw.

czytaj całość »
Przydatność małych sejfów domowych

Małe sejfy domowe to obecny hit, w takim małym sejfie możemy trzymać cenne kosztowności i ważne dokumenty. Podstawowa ochrona przed kradzieżą w atrakcyjnej cenie, sejfEXPERT radzi jaki sejf wybrać.

czytaj całość »
Co warto wiedzieć o sejfach na broń przed zakupem?

Sejfy na broń są coraz bardziej popularne. W czasach, gdy przyszło nam się zmierzyć z wieloma zagrożeniami i problemami, wiele osób decyduje się na zakup broni do ochrony osobistej. W sejfEXPERT doradzamy i pomagamy zakupić odpowiedni sejf, który zapewni bezpieczeństwo domownikom.

czytaj całość »
Dlaczego szafa pancerna jest niezbędna każdemu przedsiębiorcy?

W każdym nawet najmniejszym przedsiębiorstwie przechowuje się dziesiątki, a czasem setki akt i dokumentów o różnym poziomie tajności. Ich zabezpieczenie to kluczowa kwestia dla szeroko rozumianego bezpieczeństwa całej firmy. Z jednej strony zagrożeniem jest możliwość utraty danych na rzecz konkurencji, z drugiej ryzyko stanowią kary finansowe nakładane za nieprzestrzeganie RODO. Stąd też odpowiednia szafa pancerna na dokumenty powinna się pojawić w każdym zakładzie pracy.

czytaj całość »
Jaki sejf do domu wybrać?

Jeśli trafiłeś na ten artykuł to prawdopodobnie nosisz się z zamiarem zakupu sejfu, lecz do końca nie jesteś pewien jaki sejf wybrać. W tym tekście postaramy się pomóc Ci w Twoim wyborze.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl