Działamy na terenie całego kraju

O sklepie

Witaj w sklepie internetowym sejfEXPERT - jedynym sklepie internetowym z sejfami, kasami i szafami pancernymi, w którym jakość jest wyższa niż cena.

Sejfy - cennik. Sprawdź, ile kosztuje dobry sejf

Zakup sejfu związany jest z wydatkiem. W zależności od preferencji, do wyboru mamy sejfy w szerokim przedziale cenowym. Możemy zdecydować się na model zarówno za 300, jak i za 1500 czy 10000 zł. Jakie są ceny poszczególnych sejfów? Zachęcamy do lektury!


Od czego zależy cena sejfu

Na cenę sejfu wpływają różne kwestie, między innymi rodzaj zamka – dostępne są sejfy z zamkiem kluczowym, szyfrowym, mechanicznym lub elektronicznym. Istotna jest też liczba zamków zamontowanych w sejfie – w wielu modelach montowane są dwa zamki. Montaż dodatkowego zamka sprawia, że cena sejfu jest wyższa. Posłużmy się przykładem:

Skupmy się na sejfach meblowych ML klasy S1, montaż dodatkowego zamka:

  • kluczowego - koszt rzędu 143 zł
  • szyfrowego mechanicznego – 364 zł
  • elektronicznego – 706 zł

Znaczenie ma również wielkość sejfów, klasa odporności na włamanie, do której należy sejf oraz montaż dodatkowych półek i skrytek. W przypadku kasy pancernej klasy II:

  • koszt montażu dodatkowej skrytki to około 312 zł
  • dodatkowa półka – 41 zł

Nie bez znaczenia jest również design sejfów – w przypadku sejfów na broń długą w wersji Lux zabudowa zewnętrzna może być wykonana z drewna, ponadto, sejfy Lux wyposażone są w kuloodporne drzwi, a to oczywiście generuje dodatkowe koszty.

Cennik najpopularniejszych sejfów

1. Sejfy na broń długą S1

Zakup sejfu na broń długą to wydatek rzędu 947 – 2300 zł brutto.

Cena modelu MLB 150S/10 o pojemności 282 litrów i wymiarach zewnętrznych:

  • wysokość: 1450 mm,
  • szerokość: 600 mm,
  • głębokość: 400 mm,

z zamkiem kluczowym wynosi 1611 zł brutto, natomiast z zamkiem elektronicznym 2239 zł brutto. Szczegóły znajdziecie na: https://sejfexpert.pl/pl/p/Sejf-na-bron-dluga-MLB-150S10/84


2. Sejfy na broń krótką S1

Takie sejfy dostępne są w cenie 442 – 1414 zł brutto. Zakup modelu Sejf Koliber 35 o pojemności 21 litrów z zamkiem kluczowym to koszt z rzędu 566 złotych brutto, natomiast z zamkiem elektronicznym 1205 zł brutto. Więcej informacji znajdziecie na: https://sejfexpert.pl/pl/p/Sejf-Koliber-35/52.


3. Sejfy ognioodporne

Sejfy ognioodporne dostępne są w przedziale 971- 3911 zł brutto. Za sejf o pojemności 91 litrów z dwiema półkami i zamkiem kluczowym zapłacimy 2964 zł brutto, natomiast z zamkiem elektronicznym 3591 zł brutto. Szczegółowe informacje dostępne są na: https://sejfexpert.pl/pl/p/Sejf-ognioodporny-Home-Safe-90/214.

 

4. Sejfy ścienne Koliber

Sejfy Koliber to uniwersalne sejfy, w których można przechowywać zarówno broń krótką, jak również ważne dokumenty, pieniądze, biżuterię i różnego typu kosztowności. Cena sejfów Koliber waha się od 442 do 922 zł brutto. Cena modelu KSN 35 o pojemności 21 litrów z zamkiem kluczowym to 861 zł brutto. Więcej na: https://sejfexpert.pl/pl/p/Sejf-Scienny-KSN-35/166


Na koniec

Podsumowując, ostateczna cena, którą zapłacimy za sejf zależy od wielu czynników, w tym również od wyposażenia dodatkowego, na które się zdecydujemy. Przed wyborem tego jedynego modelu warto więc dokładnie przeanalizować swoje potrzeby, a w razie wątpliwości skonsultować się z fachowcem, który z pewnością udzieli nam wielu istotnych wskazówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl