Kraty stalowe RC3

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 6 tygodni przy przedpłacie 100%
Cena: 2 304,00 zł 2304.00

Podane ceny są cenami brutto.


Zobacz jak wyglądają poszczególne zamki

Inne opcje wyposażenia - zadzwoń 798 77 00 55


ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.27
Producent: Donimet
Kod produktu: 715F-41201

Opis

Przedstawiona cena dotyczy 1 metra kwadratowego kraty stalowej nierozwiernej w klasie RC3 i ma jedynie charakter poglądowy. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym konsultantem celem ustalenia dokładnych parametrów i aktualnej wyceny interesującej Państwa kraty. 

Kraty stalowe produkowane są zgodnie z wymogami MON, więziennictwa i Narodowego Banku Polskiego w następujących wersjach: stała (KST),  rozwierana z zamkiem wpuszczanym (KSR) i rozwierana z kłódkami (KSRK).

Konstrukcję kraty KST stanowią pręty stalowe ø20 w rozstawie max 120 mm i płaskowniki stalowe 6x45 w rozstawie max 400 mm, spawane w ramie z profilu kątowego, profilu ceowego lub profilu zamkniętego. Mogą być wykonane jako kraty typu koszowego.

Skrzydło kraty KSR i KSRK zawieszone jest na dwóch lub trzech stalowych, spawanych, łożyskowanych zawiasach, na ościeżnicy wykonanej z kształtownika profilowanego z blachy grubości 2 mm. Może być również wykonana w wersji na wspólnej ościeżnicy z drzwiami. Krata KSR może być wyposażona w zamek rozporowy lub zamki jednopunktowe, a kraty KSRK w uchwyty z atestowanymi kłódkami. Kraty rozwierane mogą być wyposażone
w elektrozaczep, kontaktron, samozamykacz i inne wyposażenie.

Kraty mogą być zabezpieczone dodatkowo siatką stalową z drutu 2 mm o drobnych oczkach 10 x 10 mm lub 20 x 20 mm w celu zapobiegania przekazywaniu przez zamkniętą kratę dokumentów lub przedmiotów przez osoby nieuprawnione. Kraty KST, KSR i KSRK wykonywane są jako okienne i drzwiowe w wersjach jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych, oraz jako przegrody i zabudowy w dowolnych wymiarach. Kraty są lakierowane proszkowo na dowolny kolor RAL, a w wersji zewnętrznej dodatkowo są ocynkowane w całości.

Konstrukcja kraty została zbadana w laboratorium IMP i uzyskała klasę RC3 odporności na włamanie wg PN-EN 1627:2012. Wszystkie newralgiczne elementy składowe jak pręty pionowe, zawiasy, uchwyty do kłódek, zostały zabezpieczone przed przecięciem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl