O sklepie

Witaj w sklepie internetowym sejfEXPERT - jedynym sklepie internetowym z sejfami, kasami i szafami pancernymi, w którym jakość jest wyższa niż cena.

Sejfy ścienne, sejfy do wmurowania idealne do Twojej firmy

Ostatnio dużą popularność w naszym sklepie internetowym mają sejfy ścienne, jest to nic innego jak rodzaj zabezpieczenia Twojego mienia w miejscu na ogół niedostępnym dla innych użytkowników. W naszym artykule przybliżymy zastosowanie sejfów ściennych i ich możliwości.

Najlepsze miejsce na sejf ścienny

sejfy ścienne

Jakie miejsce wybrać do montażu? Jak sama nazwa wskazuje sejfy ścienne są montowane w ścianach, jednak aby tego dokonać potrzebna nam taka wiedza jak:

  • grubość ściany
  • przebieg przewodów
  • możliwość aranżacji (ukrycia sejfu)

Przed zakupem sejfu dokładnie zbadajmy temat, czy w miejscu w którym chcemy umieścić sejf ścienny znajdzie się dla niego miejsce. Zwróćmy też uwagę na odpowiedni rozmiar i rodzaj trzymanych rzeczy. Dla większych rzeczy przeznaczone są większe sejfy, których montaż może okazać się problematyczny bez odpowiedniej wiedzy.

 

Zastosowanie sejfu:

Możemy wyróżnić  dwa główne typy zastosowań sejfów ściennych.

  • Cele prywatne - przechowywanie pieniędzy, kart płatniczych, pamiątek rodzinnych, ważne dokumenty, świadectwa
  • Cele firmowe - nośniki danych, dokumenty TOP SECRET czy też umowy z kontrahentami.

 

Jaki rozmiar wybrać?

Krótko - drobne rzeczy wybierz mały sejf, im większy sejf wybierzesz tym więcej do niego zmieścisz. Do użytku domowego polecamy małe sejfy typu KSN 20 czy sejf KSN 35 przystosowany do nowej ustawy RODO. Małe sejfy mają najczęściej pojemność od 5 do 10 l i ważą około 15 kg. Wszystkie sejfy w sejfEXPERT posiadają minimum klasę odporności na włamanie S1, która spełnia normy Polskie i Europejskie z zakresu ochrony ważnych danych.

 

A może inne sejfy?

Oczywiście, jeżeli chcemy gdzieś indziej "ukryć" sejf przed osobami nieautoryzowanymi, warto rozważyć inne opcje.

Popularne rozwiązania z zakresu ochrony danych:

  • Sejfy meblowe - popularne rozwiązanie głównie w gabinetach lekarskich i kancelariach prawnych. Możliwość zabudowy w meblach, lub za ścianą boczną daje szeroki zakres montażu i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
  • Sejfy wolnostojące – to niezabudowane sejfy przytwierdzone do podłoża. Znajdą zastosowanie w każdym biurze czy firmie, a najlepszym miejscem dla nich będzie pomieszczenie do którego nie będą miały dostępu osoby postronne.  

Jeśli masz dodatkowe pytania, chętnie pomożemy Ci w wyborze sejfu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl