Szafy pancerne 0

Szafy pancerne

Szafy pancerne znajdują zastosowanie w wielu biurach, firmach i instytucjach. Takie szafy umożliwiają bezpieczne przechowywanie dokumentów niejawnych, jak również sprzętu elektrycznego i komputerowego. Co warto wiedzieć na temat takich szaf? O tym przeczytacie poniżej. Zachęcamy do lektury.

Szafy pancerne – zastosowanie

 

W szafach pancernych przechowywane są patenty, papiery wartościowe, dokumenty niejawne. Wytrzymałe i odporne na próbę przewiercenia zamki oraz  korpusy wykonane z wysokogatunkowej blachy sprawiają, że mienie znajdujące się w szafach jest w 100% bezpieczne.

Modele szaf pancernych

Szafy pancerne są niezastąpione w archiwach i kancelariach, jak również w firmach i instytucjach o różnym profilu działalności. Poniżej omawiamy kilka przykładowych modeli szaf pancernych.

  1. Szafa na dokumenty MS 1M/A 150

 

Ów model doskonale sprawdza się w archiwach oraz w pomieszczeniach biurowych, jest dostosowany do przechowywania różnego typu dokumentów, jak również sprzętu elektronicznego i komputerowego. Jest to szafa jednodrzwiowa, wyposażona w półki wykonane z blachy o grubości 0,8 mm – wysokość półek można dowolnie regulować. Kolejne zalety to:

 

  • korpus i drzwi szafy wykonane zostały z wysokiej jakości blachy, dodatkowo zabezpieczone są przed rdzewieniem,
  • drzwi szafy blokowane są mechanizmem ryglowym na trzech krawędziach,
  • odporny na działania destrukcyjne zamek mechaniczny,
  • nowoczesny design,
  • istnieje również możliwość wyposażenia szafy w dodatkowe półki i skrytki, dodatkowy zamek kluczowy, elektroniczny lub szyfrowy, otwory montażowe i kotwy mocujące.

 

Oczywiście to tylko część z zalet omawianej szafy. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://sejfexpert.pl/pl/p/Szafa-na-dokumenty-MS-1MA-150/132.

 

2.      Szafa na dokumenty MS 2/C 185

 

Powyższa szafa przeznaczona jest do przechowywania dokumentów i materiałów ściśle tajnych – należy do najwyższej klasy bezpieczeństwa, a swoje zastosowanie znajduje między innymi w kancelariach tajnych, w organizacjach wojskowych czy ministerstwach.

Drzwi szafy zostały wykonane z dwóch warstw blachy stalowej o grubości 3 mm oraz 1,5 mm, są niezwykle trwałe, odporne na działanie  korozji i uszkodzenia mechaniczne. Na uwagę zasługuje też bardzo wytrzymały dwupłaszczowy korpus.

Szafa wyposażona jest w wysokiej klasy zamek kluczowy oraz w zamek szyfrowy mechaniczny. Nośność znajdujących się w szafie półek to 50 kg. Istnieje możliwość wyposażenia dodatkowego. Więcej przeczytacie na: https://sejfexpert.pl/pl/p/Szafa-na-dokumenty-MS-2C-185/141.

 

  1. Szafa biurowa MS 2/A 4/2

 

Szafa biurowa MS 2/A 4/2 to jedna z najpopularniejszych szaf wykorzystywanych w biurach i archiwach. Szafa umożliwia bezpieczne i wygodne przechowywanie dokumentów poufnych. Co warto wiedzieć o powyższym modelu:

  • korpus i drzwi szafy wykonane są z trwałej, zabezpieczonej przed korozją blachy o grubości 1 mm, ściana tylna została natomiast wykonana z blachy o grubości 1,5 mm,
  • drzwi szafy blokowane mechanizmem ryglowym,
  • maksymalne obciążenie półek to 50 kg.

Więcej na temat omawianej szafy przeczytacie na: https://sejfexpert.pl/pl/p/Szafa-biurowa-MS-2A-42/135.

Zakończenie

 

To tylko trzy przykładowe modele szaf pancernych. Podpowiemy, że dostępnych jest wiele szaf, które ochronią różnego typu materiały przed nieodpowiednimi osobami. Szafy są skonstruowane z wysokiej jakości materiałów, mają nowoczesny design i z pewnością będą idealną inwestycją.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl