Sejfy Warszawa - Dlaczego warto kupić? 0

Posiadanie sejfu to bardzo dobra inwestycja, niestety w Polsce nadal są mało popularne ze względu na mit "sejf to nie dla mnie", "sejfy są za drogie".  Obecnie podstawowy sejf do zastosowań domowych możemy kupić już za około 300 - 400 zł.  Oczywiście, jest wiele rodzajów sejfów, które możemy kupić ale o tym nieco dalej.

 

Czy wiesz, że najwięcej sejfów sprzedaje się w Warszawie i Poznaniu? 

Z uwagi na ilość sprzedawanych w Polsce sejfów możemy wyróżnić dwa dominujące ośrodki miejskie jakimi są Warszawa i Poznań. Prężnie działający w Stolicy biznes oraz słynna zapobiegliwość Wielkopolan sprawiły, że popyt na urządzenia zabezpieczenia mechanicznego na tych dwóch rynkach dynamicznie rośnie. W sejfEXPERT swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również do firm i instytucji Państwowych. U nas szybko zamówisz sejf przez internet zarówno do Warszawy, jak też do Poznania.

 

Zastosowania sejfów

Sejfy warszawa - od sejfEXPERT

W zależności od przeznaczenia sejfów możemy podzielić je na kilka kategorii. Do najbardziej popularnych zastosowań można wymienić:

 • trzymanie cennych kosztowności jak diamenty, biżuteria, cenne pamiątki
 • ochrona ważnych i tajnych dokumentów
 • trzymanie dużej ilości gotówki
 • trzymanie nośników danych jak karty pamięci, nośniki USB, dyski twarde
 • ochrona cennej elektroniki
 • ochrona istotnych dla nas rzeczy przed innymi domownikami
 • składowanie broni palnej krótkiej i długiej

 

Rodzaje sejfów

Obecnie na rynku mamy bardzo dużo modeli sejfów. Warto dodać, że sejf powinien spełniać odpowiednie normy takie jak normy odporności na włamania do sejfów EN 1143-1 i EN 14450.

Do najbardziej popularnych rodzajów sejfów możemy zaliczyć:

 • sejfy domowe - najpopularniejsza klasa sejfów, głównie wykorzystywana w warunkach domowych. Sejfy domowe to najlżejsze sejfy o pojemności  najczęściej do 30 litrów. Waga często nie przekracza 60 kg w zależności od wybranego modelu. Większość niedrogich certyfikowanych sejfów domowych skutecznie zabezpieczy przed zwykłymi złodziejami.
 • sejfy na broń - w takich sejfach możemy przechowywać nie tylko broń ale również amunicję. Minimalną klasą takiego sejfu powinna być klasa S1 z uwagi na wymogi prawne. W takim mniejszym sejfie możemy trzymać broń krótką, w szafach w klasie S1 długą. Małe sejfy koliber 20 są szczególnie popularne u policjantów i służb mundurowych.
 • sejfy ścienne - bardzo popularna odmiana szczególnie w warunkach zabudowań domów jednorodzinnych. Taki sejf możemy skutecznie ukryć nie tylko przed potencjalnymi włamywaczami, ale również przed rodziną.  Korzystając z tej formy zabezpieczenia mamy naprawdę bardzo duże pole manewru.  Można wyróżnić sejfy ścienne o zabezpieczeniach zamkiem na klucz, zamkiem elektrycznym lub zamkiem mechanicznym.
 • sejfy gabinetowe - ostatni bardzo popularny model do biura. Korzystając z sejfów gabinetowych, można skutecznie zabezpieczyć swoje mienie przed włamaniem w biurze. Posiadanie sejfu gabinetowego potrafi skutecznie ochronić ważne dokumenty firmowe.

 

Jaki sejf będzie dla Ciebie odpowiedni?

Tak naprawdę wszystko zależy od Twoich preferencji. Jeśli potrzebujesz ochrony w domu - wybierz sejf domowy, jeśli chcesz zabezpieczyć się przed wyciekiem firmowych dokumentów takich jak księgi handlowe, dokumenty  ZUS i innych wybierz sejf ścienny lub gabinetowy. Natomiast jeśli jesteś posiadaczem broni wybierz sejf na broń. Na rynku obecnie jest bardzo duża i specjalistyczna oferta, jednak polecamy sejfy Warszawa w sejfEXPERT na pewno znajdziesz odpowiedni model do swoich wymagań biznesowych i prywatnych.

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sejfu?

Napisz lub zadzwoń do nas chętnie Ci pomożemy

Tel. 798 77 00 55

E-mail: kontakt@sejfexpert.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl