Sejfy ścienne do wmurowania

Sejfy ścienne Koliber są doskonałą propozycją łączącą bezpieczeństwo z dyskrecją. Dzięki specjalnej budowie korpusu zostały przygotowane do wmurowywania w ściany budynków. Sejfy posiadają certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie w klasie S1 zgodny z normą PN-EN 14450:2006 oraz atestowane zamki kluczowe i elektroniczne.

Sejf ścienny wmurowany w ścianę i ukryty np. za obrazem będzie stanowił świetnie zamaskowaną i jednocześnie bezpieczną skrytkę na wartościowe przedmioty, ważne dokumenty bądź broń krótką. Zobacz też naszą ofertę sejfów S1 dla wymagających. 

Dlaczego warto ukryć sejf ścienny domowy?

Dobrze zadbać o to, by sejf nie rzucał się w oczy. W przypadku włamania złodziej nie zauważy sejfu, a co za tym idzie, nie zdemoluje mieszkania podczas poszukiwań klucza do niego.

Co więcej, sejfy wmurowane w ścianie, na przykład ukryte za obrazem lub w podłodze nie zabierają przestrzeni i nie ingerują w wystrój pomieszczenia, w którym się znajdują.

Bezpieczeństwo sejfów domowych montowanych do ściany

Sejfy domowe mocowane do ściany są niezauważalne, ich znalezienie jest bardzo czasochłonne, a otwarcie bez klucza bądź szyfru niemożliwe. Wszystko to sprawia, że zawarte w nich kosztowności są bezpieczne.

Dostępne w sejfEXPERT sejfy ścienne Koliber należą do klasy odporności na włamanie S1,sejfy spełniają wymogi Rozporządzenia MSWiA dotyczące przechowywania broni i amunicji oraz wymogi normy polskiej i europejskiej PN-EN 14450:2006.

Sejfy wyposażone są w szereg zabezpieczeń, między innymi: progi utrudniające dostęp do rygli i uniemożliwiające wepchnięcie drzwi sejfu do środka, dodatkowe zabezpieczenie chroniące rygle przed przewierceniem oraz w blokadę drzwi.

Jak zamontować sejf ścienny?

Na zakup sejfu ściennego decyduje się wiele osób. Ważne, aby pamiętać, że montaż takiego sejfu musi być przeprowadzony w prawidłowy sposób, wtedy sejf w doskonały sposób będzie spełniał swoją funkcję.

O czym należy pamiętać podczas montażu sejfu ściennego?

  1. Ważny jest już sam wybór miejsca, w których chcemy umieścić sejf. Ściana powinna być około 10-15 cm grubsza niż głębokość sejfu. Warto umieścić sejf dość wysoko ‒ nawet gdy złodziej znajdzie naszą skrytkę, użycie wszelkiego typu narzędzi i przeprowadzenie prób otwarcia sejfu będzie niewygodne i bardziej czasochłonne.
  2. Krok drugi to przygotowanie otworu w ścianie, w którym umieścimy sejf.
  3. Zaleca się owinięcie sejfu metalową siatka, taka czynność sprawi, że sejf będzie lepiej zamocowany, tylną część sejfu warto natomiast owinąć siatką zbrojoną – stanowi to dodatkowe zabezpieczenie na wypadek próby włamania.
  4. Po umieszczeniu sejfu w ścianie, między ścianami sejfu a ścianą musi pozostać po około 2 cm wolnej przestrzeni, którą następnie należy wypełnić betonem. Warto też zabezpieczyć przednią ścianę i zamek, aby beton i woda nie uszkodziły mechanizmu.
  5. Gdy już wszystko wyschnie możemy przystąpić do malowania ścian.

Inne propozycje

W ofercie sejfEXPERT oprócz sejfów ściennych dostępne są również inne modele. Proponujemy sejfy do montażu w meblach lub we wnękach meblowych. W naszej ofercie znajdziecie również wolnostojące modele sejfów – odznaczają się one, w szczególności klasy Premium i Lux, wysoką estetyką wykonania, będą więc doskonale prezentować się w pomieszczeniach urządzonych w różnym stylu. Dostępne w naszej ofercie sejfy wyposażone są w kotwy, dzięki którym przytwierdzenie modelu do podłoża przebiega sprawnie.

Podsumowując, w zależności od preferencji, zakupić u nas możecie sejfy ścienne, sejfy wolnostojące, jak również sejfy do montażu we wnękach meblowych i w meblach.

Sejf Ścienny KSN 20

Sejf Ścienny KSN 20
Sejf Ścienny KSN 20

Sejf ścienny Koliber KSN 20 to produkt nowoczesny. Dzięki wysokiej jakości wykonania jest idealny do przechowywania cennych przedmiotów. 

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 8 tygodni

Cena: 1 009,00 zł
szt.

Sejf Ścienny KSN 35

Sejf Ścienny KSN 35
Sejf Ścienny KSN 35

Sejf ścienny Koliber KSN 35 to produkt nowoczesny. Dzięki wysokiej jakości wykonania jest idealny do przechowywania cennych przedmiotów. 

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 8 tygodni

Cena: 1 215,00 zł
szt.

Sejf Ścienny KSN 26 Laptop17''

Sejf Ścienny KSN 26 Laptop17''
Sejf Ścienny KSN 26 Laptop17''

Sejf ścienny Koliber KSN 26 Laptop17'' to produkt nowoczesny. Dzięki wysokiej jakości wykonania jest idealny do przechowywania cennych przedmiotów. 

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 8 tygodni

Cena: 1 293,00 zł
szt.

Sejf Ścienny KSN 45 Laptop17''

Sejf Ścienny KSN 45 Laptop17''
Sejf Ścienny KSN 45 Laptop17''

Sejf ścienny Koliber KSN 45 Laptop17'' to produkt nowoczesny. Dzięki wysokiej jakości wykonania jest idealny do przechowywania cennych przedmiotów. 

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 8 tygodni

Cena: 1 681,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl