Drzwi do magazynu broni

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 6 tygodni przy przedpłacie 100%
Cena: 9 224,00 zł 9224.00

Podane ceny są cenami brutto.


Zobacz jak wyglądają poszczególne zamki

Inne opcje wyposażenia - zadzwoń 798 77 00 55


ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.71
Producent: Donimet
Kod produktu: CBD4-416B6

Opis

Przedstawiona cena dotyczy standardowych drzwi w świetle przejścia 90x200 cm i ma jedynie charakter poglądowy. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym konsultantem celem ustalenia dokładnych parametrów i aktualnej wyceny interesujących Państwa drzwi. 

Produkowane są w dowolnych wymiarach zamówieniowych. Skrzydła drzwi składane są z dwóch arkuszy blachy stalowej grubości 1,5 mm lub 2,0 mm, ukształtowanych metodą gięcia na zimno  tworzących płaszcze skrzydła drzwiowego. Konstrukcja jest wzmocniona profilami ceowymi i kątowymi, a przestrzeń pomiędzy profilami wypełniona jest wełną mineralną. Zewnętrzna okładzina skrzydła może być dodatkowo wzmocniona arkuszem blachy o grubości 3 mm, tworząc płaszcz o grubości 5 mm. Skrzydła na wszystkich czterech krawędziach posiadają przylgi z uszczelką. Skrzydła zawieszone są na trzech zawiasach ø22 z łożyskami, na ościeżnicy wykonanej z zimnogiętego profilu ceowego lub kątowego z felcem poduszczelkowym. Ościeżnice standardowo wyposażone są w próg o wysokości 20 mm. Zabezpieczenie strony zawiasowej stanowią trzy blokady przeciwwyważeniowe. Drzwi DC3.1 MB mogą być stosowane jako drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, otwierane na zewnątrz i do środka pomieszczenia. 

Drzwi DC3.1MB spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 21.10.2011 r. „w sprawie zasad uzbrojenia specjalistycznych uzbrojonych formacji ochronnych i warunków przechowywania oraz ewidencjonowania broni i amunicji (Dz. U. Nr 245 poz. 1462) wraz z późniejszymi zmianami oraz wymagania Instrukcji o Ochronie Obiektów Wojskowych, Sygnatura Sztabu Generalnego WP nr 1569/2004 odnośnie drzwi do magazynów broni oraz wymagania Normy Obronnej NO-04-A009 z 2017 roku.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl